Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

ДЕНЬ ФЕРМЕРА В GOOD WINE

 

На один день флагманський магазин Good Wine на Мечникова, 9 перетвориться на справжній фермерський ринок. Одночасно до магазину завітають 16 українських фермерів — виробників найкращого м'яса, риби, молочної продукції, овочів та зелені, меду, соків, сирів і вина. Кожен із фермерів займе окремий стенд, де з ним можна буде поспілкуватися, задати питання, дізнатися історію створення господарства, спробувати і купити натуральний продукт made in Ukraine.

 

Ідея заходу — в особистому знайомстві з кращими українськими виробниками і представниками сімейних господарств. Зазвичай ці люди беруть безпосередню участь у виробництві, створюють авторські рецептури для свого продукту. Вони — втілення того, у що вірять. А вірять вони у якісний локальний продукт, вироблений без додатків і хімікатів, в екологічно чистих умовах. 4 з 16-ти компаній виробляють сертифіковану органіку, багато з них — в процесі отримання сертифіката або не ставлять перед собою таку мету, проте виробляють на 100% натуральний продукт.

 

У Good Wine представлено найбільшу кількість фермерських господарств серед усіх роздрібних магазинів. Ми віримо в український продукт, особисто знайомі з людьми, які роблять його краще за всіх, і хочемо познайомити їх із вами.

 

http://farmers.goodwine.ua/

Спасибо, ваше мнение важно для нас!