Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

3 нових види хліба з пекарні Good Wine

У хлібному відділі Good Wine поповнення: житній хліб з органічного борошна, спельтовий та хліб компле

Хліб спельтовий
Хліб на заквасці з 100% спельтового борошна. Спельта (або полярна пшениця) — найбільш стародавній і корисний вид пшениці. На відміну від сучасних сортів пшениці, має більш високий вміст білка (від 27% до 37%), в якому міститься 18 незамінних амінокислот. Цей різновид пшениці зараз знову завойовує популярність завдяки своєму оригінальному смаку та безсумнівній користі (багатий на залізо, вітаміни групи В). На відміну від сучасних сортів пшениці, поживні речовини містяться не тільки в оболонці, а рівномірно в усьому зерні, тобто спельта зберігає поживну цінність навіть при самому тонкому помелі.

 

Хліб житній на органічному борошні

Хліб на заквасці з французького органічного житнього борошна. Темний хліб на житньому борошні з щільною хрусткою скоринкою. Він відмінно підійде і для часникових брускет, і до борщу, і щоб підкреслити тонкий смак устриць.


Хліб компле (фр. Paincomplet) Хліб на заквасці з французького органічного пшеничного борошна з висівками. Висівки – тверда оболонка зерна. Містять більше білка, жирних кислот і мікроелементів, ніж власне внутрішня частина зерна. Є цінним джерелом харчових волокон.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!