Журнал Guide to Good Wine

Журнал Guide to Good Wine

Зима, як виявилося, час гаряче, повне тривог і надій, тим не менш, в ньому є місце і свята, і свіжого номеру журналу Guide to Good Wine!
 
 
 
Як вийшло, що батьком австралійського виноробства стала людина, яка жодного вина в Австралії не справив, і чому 80% австралійських вин йде на експорт в Великобританію і США?
 
 
 
З якої причини Лалу Біз-Леруа, яка створила вин Domaine Leroy, які вважаються «вершиною Бургундії», колеги називали божевільною дурепою, і чому, на її думку, енологи не повинні робити вино?
 
 
 
Які вина з асортименту магазину Good Wine були включені в традиційну сотню кращих вин 2013 роки?
 
 
 
Де знаходиться останній оплот винограду «мальбек» на історичній батьківщині, і як нова батьківщина звела його на винний Олімп?
 
 
 
Як компанія Berlucchi перетворила тиху Франчакорта в ігристе місце, і чому сьогодні Франчакорта називають «Кремнієвої долиною італійського виноробства»?
 
 
 
Що таке справжнє вино в розумінні Михайла Волкова і Дмитра Рудакова, власників блогу TrueWine.ru, і чому вони вважають, що можна пити вино все життя, але справжнє вино ніколи не спробувати?
 
 
 
У чому полягає помилка при підборі правильної еногастрономічного пари - морепродукти і вино?
 
 
 
Чому, на думку Саюмі Ойяма, бренд-амбасадора Nikka Whisky, японці не люблять пити віскі в чистому вигляді, а європейці не дуже-то приймають коктейлі на основі віскі в жерстяних банках.
 
 
 
Для чого на виноробні Poggio di Sotto в погребі на кожній бочці лежить свіжа айва?
 
 
 
На ці та інші питання ви знайдете відповіді в зимовому номері Guide to Good Wine.

Інші номери

Спасибо, ваше мнение важно для нас!