Журнал Guide to Good Wine

Журнал Guide to Good Wine

  • У весняному номері журналу Guide to Good Wine вас чекає все те, що потрібно для приємного і пізнавального проведення часу - зустрічі з виноробами, сомельє, журналістами і просто цікавими співрозмовниками, захоплюючі історії, прекрасний настрій і тільки хороші вина!
  • Ви познайомитеся з винним регіоном Португалією, який підносить все більше сюрпризів - за останні два роки шість португальських вин потрапляли в рейтинг TOP-100 Wine Spectator, що в сукупності з багатьма іншими успіхами є явною ознакою визнання на міжнародному ринку вина.
  • Дізнаєтеся як тендітна на вигляд жінка Чинция Мерлі знайшла в собі сили після смерті чоловіка продовжити сімейну справу на виноробні Le Macchiole і здійснила їх мрію про моносортових винах, найкращим чином відображають терруар Болгер. Її супертосканські Paleo Rosso з «Каберне Фран», Messorio з «мерло» і Scrio з «сира» входять сьогодні в еліту італійських вин.
  • Вашій увазі пропонується виноград сорту «Темпранільо», про який говорять як про іспанського відповіді «Каберне Совіньон» і «Піно Нуар», що залишається благородним іспанцем по суті і за походженням. Цікава буде історія про родинну господарстві Juvé & Camps, якому вже понад 200 років. Сьогодні це один з виробників кави, завдяки якому ігристе вино з Панадес стало всесвітньо відомим напоєм.
  • Євген Чичваркін - колишній співвласник мережі салонів стільникового зв'язку «Евросеть» влаштувався в Лондоні і відкрив в одному з престижних районів винний магазин Hedonism Wines. Дмитро Кримський, співзасновник компанії «Бюро Вин» не міг залишити без уваги такого гедоніста і, щоб з ними зустрітися, відправився в Лондон. Відомий журналіст і телеведучий Євген Кисельов, дегустуючи біодинамічні вина, розповідає про те, за що він любить вино, про ставлення до виноробів, які стежать за фазами Місяця, і розвінчує міф про свою винної колекції.
  • П'єтро Ратті, син великого Ренато Ратті, який зіграв ключову роль в становленні пьемонтского виноробства, у важкі часи зберіг сімейне господарство Renato Ratti, розширив його володіння і продовжує випускати одні з кращих Бароло в регіоні. Для нас він ділиться спогадами про батька, розповідає про смакові відмінності вин, значенні терруар, і висловлює думку про майбутнє Бароло.
  • Спільно з нашими винними експертами методом дегустації з дев'яти попередньо відібраних вин і шести представлених видів устриць були складені найкращі еногастрономічного пари. Вони не є єдино можливими, але пропонуємо їх взяти на замітку в якості рекомендації.
  • Сергій Гусовський в своїй колонці розмірковує на тему традицій, стереотипів і забобонів. Він каже те, що грузини в час застілля п'ють тільки білі вина, а головний біль на ранок не має ніякого відношення до зміни кольору вина, тим більше - сорти винограду.
  • На сторінках журналу ви знайдете десятки найбільш продаваних рожевих вин в магазині Good Wine, результати сліпої дегустації портвейнов, розповідь про етикетках іспанського вина, про винних пляшках і іншу корисну інформацію.
  • Журнал Guide to Good Wine - це Ваш гід в світі хорошого вина!

Інші номери

Спасибо, ваше мнение важно для нас!