Журнал Guide to Good Wine

Журнал Guide to Good Wine

  • Чилі - єдиний винний регіон в світі, куди не проникла філоксера, і в якому склалися унікальні кліматичні і географічні умови для виноробства. Незважаючи на свою п'ятсотлітню історію, чилійські вина отримали загальне визнання лише 30 років тому, і сьогодні вони експортуються більш ніж в 90 країн світу.
  • У матеріалі про Рене Барб'є - добродушного каталонців з французькими коренями, Який створив культову вино Clos Magador, ви дізнаєтеся, як тихо і мирно відбуваються революції в виноробстві нічим не примітного регіону і стають його ватажком.
  • «Трав'янистий, крижовніковий, часом навіть димний і кремнієвий у себе на батьківщині в Європі і відверто маракуйевий, тропічний і разюче" хрусткий "в Новій Зеландії і ПАР», - наш сомельє пояснить особливості сорту винограду «совіньон блан».
  • Для тих, хто починає знайомитися з регіоном Вальполічелла, Allegrini - один з ключових виробників, про який необхідно дізнатися і вина якого варто спробувати. Незважаючи на початок експансії в інші регіони, сім'я Аллегріні зберігає вірність рідній вальполічелли і місцевим сорту «Корвіна Веронезе», а ім'я Allegrini як і раніше залишається синонімом Амароне.
  • Як стають чемпіонами, наскільки важливо брати участь в професійних конкурсах і чим так притягує Франція італійських сомельє - на ці питання відповість кращий сомельє Італії 2010 року Маттео Гірінгеллі.
  • Різні сепажі, але з одного терруара і ассамбляж з одного сорту винограду, «сири», але з різних терруар - Маттье Перрен і Ніколя Жабуле представляють два винних будинку - всім відомий Chateau de Beaucastel в Південній Роні і Nicolas Perrin, нове господарство в північній частині долини Рони.
  • У новій рубриці «Розмова під вино» успішний пітерський ресторатор, телеведучий, і просто цікавий співрозмовник Арам Мнацаканов оцінить сиру і Шираз з точки зору споживача, і розповість про себе і про те, що значить вино в його житті.
  • Ерні Лоузі поділиться думкою про ситуацію на ринку і винних рейтингах, і враженням від старого божоле, а також висловить свою ставлення до пива і міцних алкогольних напоїв.
  • «Червоне вино, яку було подано при кімнатній температурі, це ще куди не йшло, погано, але не смертельно, - для білого же це просто трагедія». Сергій Гусовський в своїй авторській колонці говорить про температуру подачі вина.
  • На сторінках журналу ви знайдете десятки найбільш продаваних вин для пікніка в магазині Good Wine, результати сліпої дегустації червоних вин різних регіонів Чилі, рекомендації по вибору келихів і іншу цікаву і корисну інформацію.

Інші номери

Спасибо, ваше мнение важно для нас!