Журнал Guide to Good Wine

Журнал Guide to Good Wine

  • Знайомство з винним регіоном П'ємонт, неповоротким і вируючим одночасно, який по праву ділить з Тосканою звання одного з двох великих в Італії. На його території серед іншого роблять Бароло і Барбареско, які будуть перлинами будь-якого винного льоху, а також Гаві - перший італійське біле вино, що домоглася міжнародного визнання.
  • У матеріалі про шотландця Джона Коласа, дізнаєтеся, як викладачі французької мови стають успішними управлінцями і виноробами без спеціальної освіти, і як відроджується колишня слава Chateau Rauzan-Segla в Марго і Chateau Canon в Сент-емільон.
  • Виноград сорту «мерло» - один з найбажаніших і затребуваних в світі. З нього виробляють не тільки великі вина, але і величезна кількість простих вин на кожен день.
  • Louis Jadot - один з найважливіших бургундських виробників і купців. Це господарство по праву вважається одним з найбільш впізнаваних послів Бургундії в світі, його незаперечною цінністю є принциповий підхід до якості незалежно від того, найпростіший це Bourgogne або ж маститий представник породи гранд крю. Знайомство з ним входить в обов'язкову програму цінителів вина.
  • Чи варто сперечатися з батьком, чи можуть ужитися «дві господині на кухні», заради чого винороб готовий змінити рід заняття - на ці питання відповідають батько і син Маріо і Емануеле Раньедда з господарства Capichera - лідера виноробства на Сардинії.
  • Альфредо Аррібас - каталонський архітектор і винороб господарства Portal de Priorat поділиться враженнями про Барселоні і Києві, розповість про архітектуру і вини, виділить, що в них є загального і відповість на питання - чи можна за характером вина уявити собі певний архітектурний стиль.
  • Засновники і власники новозеландської виноробні Saint Clair Джуді і Ніл Ібботсон діляться своїми думками з приводу родинності в винному бізнесі, згадують про свої перші кроки у виноробстві і радять, як вибирати вино до вечері.
  • У своїй авторській колонці Сергій Гусовський піде «священною війною на всепроникні суржик і безграмотність», тому що ніколи не зможе змиритися з «тагліотеллі Балоньез».
  • Десятка найбільш продаваних односолодових віскі в магазинах Good Wine, результати сліпої дегустації пьемонтских Бароло, розповідь про різні види винних пробок і інша цікава і корисна інформація.

Інші номери

Спасибо, ваше мнение важно для нас!