Журнал Guide to Good Wine

Журнал Guide to Good Wine

Осінній номер журналу Guide to Good Wine знову запрошує своїх читачів відправитися в подорож, яке в цей раз особливо насичене різними країнами і напоями і пов'язаними ними історіями. Тема культури пиття по визначенню відкриває територіальні, соціальні та інші кордони - головне залишатися в рамках культурних пристойності.
 
 
 
Отже, в Тоскані ви познайомитеся з Мартіно Манетті на виноробні Montevertine, де він створює одне з легендарних італійських вин - Le Pergole Torte. Там же по сусідству зайдете в гості до Алессандро і Едоардо Сдерчі на Podere il Palazzino, виробникам к'янті в класичному стилі. А ще знайдете сім приводів випити Feudi di San Gregorio з південноіталійського регіону Ірпінія. На французькій стороні Долина Рони розкриє особливості свого виноробства і покаже потенціал РОНСЬКИЙ блендів в сліпої дегустації. У Жарнаке ви дізнаєтеся історію коньячного будинку Louis Royer і чому вона пов'язана з бджолами. У Португалії чекає зустріч з «витриманим Доном» по імені Sandeman і його портвейнами, хересами і бренді. В Австрії стане очевидним, чому, повертаючись з цієї країни, варто везти з собою місцеві Совіньон Блан, Шільхер, віскі і фруктові дистиляти. До теми віскі повернетеся в Ірландії, занурившись в історію, особливості виробництва і стилі ірландського whiskey.
 
 
 
З Rum Nation побуваєте в країнах Карибського басейну і Південної Америки, де ром під цим брендом проводиться в іспанській, французькій і англійській стилях. У Південній Америці ще послухаєте Сантьяго Деікаса - представника третього покоління родини Деікас, що створила найвідоміше уругвайське вино, Don Pascual. Японію в нашій подорожі представить Масахиро Урушідо, шеф-бармен ресторану Saxone + Parole в Нью-Йорку, який приїхав до Києва на фінал всеукраїнського конкурсу барменів Bar Spirit Cup 2015. У пошуках кращих зразків крафтового пива вирушите до Шотландії, Норвегію, Данію, Голландію, Бельгію , США, Італію і Україну. У Києві вас чекає розмова під вино з чехом Томашем Фіалою, засновником і генеральним директором української інвестиційної компанії Dragon Capital. Не оминули ми увагою і інші українські міста з їх новинками ресторанної життя. І це ще не повний список пам'яток осіннього номера. Наші подорожі тривають!

Інші номери

Спасибо, ваше мнение важно для нас!