Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Журнал Guide to Good Wine

Журнал Guide to Good Wine

Щоб створити яскравий весняний номер, команда журналу Guide to Good Wine відвідала Південну Рону і зустрілась там з Людиною Року 2014 за версією Decanter Жан-П’єром Перреном, побувала в гостях у творця одних з кращих шатонефів Даніеля Брюньє.

 

Ми поспілкувалися з виноробами Ріохи; взяли інтерв’ю у найбільш титулованого сомельє в світі Жерара Бассета та у ресторатора Дмитра Запорожця; цілком серйозно задали несерйозні питання Федериці Дзені; написали про граппу, дегустували ріоху сетами; склали пивні гастрономічні пари і десятку вин з найкращим співвідношенням ціна/якість; з’ясували історію бурбона Four Roses і дізналися в Олексія Дмитрієва, чи люблять вино в Одесі, знайшли привід для знайомства з ізраїльськими винами Yarden, зібрали ресторанні новини.

 

Фотографували у Франції та в Україні: при пронизливому містралі на виноградниках, у прохолоді погребів, в душевному ресторані, за столом і на столі; малювали і робили шаржі. Зробили все для того, аби приємно вас здивувати новим номером Guide to Good Wine.

Інші номери

Спасибо, ваше мнение важно для нас!