Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Угода користувача

Офіційні правила використання мобільного додатку «Good Wine Festivals».
 
1. Основні поняття:
 
1.1. Організатор, Власник Додатку - ТОВ «Бюро Вин»
 
1.2. Додаток «Good Wine Festivals» (далі Додаток) - програмний сервіс, розміщений Організатором в каталозі додатків App Store і Google Play під відповідною назвою.
 
1.3. Користувач мобільного додатка «Good Wine Festivals» (далі Користувач) - фізична особа, що встановила на свій мобільний телефон мобільний додаток «Good Wine Festivals» (МД).
 
1.4. Система управління мобільним додатком «Good Wine Festivals» (далі Система) - система перевірки балансу Подарункового сертифіката, купленого користувачем, QR-код якого містить мобільний додаток, виконання оплати за товари і послуги на заходах Організатора за допомогою Подарункового сертифіката.
 
1.5. Акаунт - обліковий запис, що містить відомості, які Користувач повідомляє про себе Системі. Обліковий запис містить відомості, необхідні для ідентифікації Користувача при підключенні до Системи, відомості для авторизації і обліку. Це ім'я Користувача (login) і Пароль Користувача. Пароль Користувача зберігається в зашифрованому або хешваному вигляді для його безпеки.
 
2. Загальні положення
 
2.1. Цей документ являє собою угоду між Організатором і Користувачем (далі разом іменовані «Сторони») і регулює права і обов'язки Організатора та Користувача.
 
2.2. Чинна редакція Офіційних правил використання мобільного додатка «Good Wine Festivals» є публічним документом, розроблена Організатором і доступна будь-якому користувачеві мережі Інтернет при переході по гіпертекстовому посиланню «Офіційні правила використання мобільного застосування« Good Wine Festivals» www.goodwine.ua/gwfest_terms (далі Правила).
 
2.3. При внесенні змін до Правил Організатор повідомляє про це Користувачів шляхом розміщення нової редакції Правил у мобільному додатку і за постійною адресою www.goodwine.ua/gwfest_terms в інтернеті не пізніше ніж за 10 днів до набрання чинності відповідними змінами.
 
2.4. Посилання на ці Правила після запуску Програми доступне в налаштуваннях Додатка, у вкладці «Угода». Користувач зобов'язаний час від часу перевіряти поточну версію цих Правил в налаштуваннях Додатка на предмет внесення змін і / або доповнень. Продовження використання Додатка Користувачем після вступу в силу відповідних змін цих Правил означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами та / або доповненнями.
 
3. Права і обов'язки Сторін:
 
3.1. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цими Правилами перед використанням Додатка. При незгоді з положеннями зазначених документів Користувач зобов'язаний утриматися від запуску і використання Додатка.
 
3.2. Для використання Додатка Користувач зобов'язаний зареєструватися. Натисканням кнопки «Зареєструватися» користувач дає згоду на зберігання, обробку і використання зазначених при реєстрації персональних даних Організатором.
 
3.3. Користувач зобов'язується використовувати Додаток в особистих некомерційних цілях. Забороняється пропонувати послуги, пов'язані з використанням Програми, іншим Користувачам з метою отримання прибутку. Забороняється використання будь-яких автоматичних скриптів («програми-роботи») чи інших засобів, що дозволяють взаємодіяти з Додатком без участі Користувача. Забороняється здійснювати дії, спрямовані на порушення нормального функціонування Програми, і використовувати спеціальні програми, що містять шкідливі компоненти («віруси»).
 
3.4. Організатор має право в будь-який час вносити зміни в функціонал Додатка, інтерфейс і / або зміст Додатка з повідомленням користувачів або без такого.
 
3.5. Організатор зобов'язаний забезпечити технічну підтримку Програми і надати простий спосіб зв'язку для звернень користувачів з усіх питань, що виникають у процесі використання Програми, в розділі «Написати нам» в налаштуваннях Додатка.
 
3.6. Для використання Додатка Користувач повинен також купити подарунковий сертифікат Організатора. Його можна придбати у представників Організатора в день проведення заходу (у стюардів або на ресепшені).
 
3.7. Після покупки подарункового сертифіката потрібно переконатися, що його баланс коректно відобразився на екрані Додатка. Для цього потрібно натиснути кнопку «Оновити» або відкрити Додаток ще раз. Баланс придбаного подарункового сертифікату може відобразитися на екрані Додатка із затримкою.
 
3.8. При відсутності інтернет-зв'язку відображення купленого подарункового сертифіката на екрані Додатка може бути відстрочено до моменту відновлення інтернет-зв'язку. При цьому подарунковий сертифікат не втрачає своєї дії і може бути далі використаний.
 
3.9. Всі оплати подарунковим сертифікатом зберігаються в Історії транзакцій, яка розміщена на сторінці балансу подарункового сертифіката.
 
3.10. Спори по куплених подарункових сертифікатах і оплатах врегульовуються шляхом перевірки записів по покупках подарункових сертифікатів і транзакцій оплати подарунковим сертифікатом в Системі Організатора, яка обслуговує Додаток.
 
3.11. При виникненні проблем з оплатою Користувач зобов'язаний звернутися до представників Організатора безпосередньо або ж написавши Організатору через форму зворотного зв'язку («Написати нам») в розділі «Налаштування» Додатка.
 
3.12. Залишок на подарунковому сертифікаті можна використовувати при оплаті в магазинах Good Wine за адресою: м.Київ, Мечникова 9 (ст. Метро Кловська), м.Київ, просп. Героїв Сталінграда 16Б (пл. Сантьяго-де-Чилі), пред'явивши при оплаті покупки Додаток з невикористаним подарунковим сертифікатом.
 
4. Інтелектуальна власність
 
4.1. Користувач визнає, що Додаток, його інтерфейс і зміст (включаючи, але не обмежуючись, елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, скрипти, програми, музика, звуки і інші об'єкти і їх підбірки, пов'язані з Додатком) захищені авторським правом , товарними знаками, патентами та іншими правами, які належать Організатору чи іншим законним правовласникам.
 
4.2. Організатор надає Користувачеві невиняткову ліцензію на використання Додатка, а саме на запуск і подальшу експлуатацію Додатка виключно в цілях задоволення особистих, сімейних, домашніх або інших не пов'язаних з підприємницькою діяльністю потреб, без права передачі цієї ліцензії третім особам і без права надання субліцензій на використання Додатка третім особи.
 
4.3. Користувач не має права відтворювати, копіювати, змінювати, знищувати, переробляти (включаючи виконання будь-якого перекладу або локалізації), продавати, здавати в прокат, опубліковувати, викачувати, іншим чином поширювати Додаток або його компоненти, декомпілювати або іншим чином намагатися витягнути початковий код компонентів Додатка, що є програмним забезпеченням, а також змінювати функціонал Додатка без попередньої письмової згоди Організатора.
 
4.4. Користувач не має права видаляти і/або змінювати будь-яку інформацію, розміщену Організатором у рамках Додатка, у тому числі знаки охорони авторського права і засобів індивідуалізації.
 
4.5. Ліцензія, вказана в пункті 4.2 дійсних Правил, надається на весь термін використання Додатка Користувачем. Ця ліцензія поширюється також на усі оновлення і/або додаткові компоненти Додатка, які можуть бути створені і надані Організатором у майбутньому.
 
4.6. Якщо інше явним чином не встановлене в дійсних Правилах, ніщо в дійсних Правилах не може бути розглянуте як передача виняткових прав на Додаток і/або його компоненти Користувачеві.
 
5. Гарантії і Відповідальність
 
5.1. Користувач визнає і погоджується з тим, що Додаток надається на умовах "як є". Організатор не надає гарантій відносно наслідків використання Додатка, взаємодії Додатка з іншим програмним забезпеченням.
 
5.2. Організатор не надає гарантій того, що Додаток може підходити для конкретних цілей використання. Користувач визнає і погоджується з тим, що результат використання Додатка може не відповідати очікуванням Користувача.
 
5.3. За порушення, допущені Користувачем, Організатор має право відмовити Користувачеві в подальшому наданні послуг або обмежити таке надання повністю або частково з повідомленням Користувача або без такого.
 
6. Заключні положення
 
6.1. Користувач має право в будь-який момент відмовитися від надання послуг за допомогою видалення Додатка зі свого мобільного телефону.
 
6.2. Організатор має право у будь-який момент призупиняти або припиняти функціонування Додатка з повідомленням Користувачів або без такого.
 
6.3. Дійсні Правила регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Правилами, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.
 
6.4. У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей, пов'язаних з виконанням дійсних Правил, Організатор і Користувач докладуть всі зусилля для їх вирішення шляхом проведення переговорів між ними. У випадку, якщо спори не будуть вирішені шляхом переговорів, вони підлягають вирішенню в порядку, встановленому чинним законодавством України.
 
7. Контакти Організатора
 
м. Київ, вул. Мечникова, 9.
 
телефон: + 38 (044) 390 75 00
 
факс: + 38 (044) 390 79 60
 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!