Подарункові сертифікати

У всесвіті є питання, на які не існує відповіді. Ви можете постійно перемагати в "Що? Де? Коли?", але так і не знати, що подарувати тим, у кого є все.

Ми можемо вигадати ще кілька таких прикладів, але навіщо, коли ми вже вигадали рішення: подарунковий сертифікат у goodwine. Він дає можливість придбати будь-що в нашому магазині — алкоголь, продукти, книжки та аксесуари Home by goodwine. Головне, щоб вартість товару відповідала номіналу сертифіката.

Доступні номінали: 100, 200, 300, 500, 1000 та 5000 UAH. Придбати сертифікат можна у касах магазину, а також у корпоративному відділі компанії.

Термін дії сертифікату вказано на картці.

* Карта не підлягає грошовій компенсації та поверненню. Її можна використати тільки один раз. Після оформлення покупки сертифікат підлягає вилученню. У разі придбання товарів на суму менше номіналу карти, залишок не повертається. У разі придбання на суму більше номіналу мається на увазі додаткова оплата різниці. Товари, куплені коштом сертифікату, поверненню не підлягають. Знижка програми лояльності не розповсюджується на сертифікат. Сертифікат не діє у Lucky, Shima та 101 Wine Bar. Купівля сертифікату не надає можливості приймати участь у лотереї до Дня Народження.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!