Система знижок

Ми не любимо слова "знижки" та "акція". Ми не хочемо позбавитися якихось товарів, або купити вашу любов. Ні.

Ми хочемо привозити вина та продукти від крутих виробників. Ми хочемо давати справедливі ціни на їхні товари. Ми хочемо знайомити вас з ними, бо в нашій роботі продукт завжди на першому місці.

Хай там як, деякі знижки у нас все ж є. Відкриті, прозорі, зрозумілі.

Програма лояльності goodwine

Якщо ви стали учасником нашої програми лояльності, ви отримуєте спеціальні пропозиції та подарунки. Якщо ви поки що стояли осторонь, зареєструйтеся нарешті.

Знижки до дня народження

День народження — ваш особливий день. І ми хочемо, щоб позитивних моментів щонайменше у цей день було якомога більше. За 5 днів до, у день народження, а також упродовж наступного дня зробіть покупку в goodwine щонайменше на 2000 UAH, та візьміть участь у розіграші одного з подарунків:

 • додаткова знижка 7% та 10%,
 • сертифікат goodwine 300 грн,
 • пляшка ігристого вина №1, №2, №3,
 • пляшка тихого вина №1, №2, №3,

Зверніть увагу: одна покупка від 2000 UAH дає можливість отримати один подарунок один раз в день. Купівля подарункового сертифікату не дає змогу приймати участь у лотереї.

Щоб все спрацювало, покажіть на касі QR-код з вашого мобільного додатку goodwine або пластикову картку. Зверніть увагу: паспорт або посвідчення водія не надають права приймати участь у розіграші..

Знижки до дня народження в інтернет-магазині goodwine.com.ua

За 5 днів до дня народження, в сам день народження, а також на наступний день при замовленні в інтернет-магазині алкоголю goodwine.com.ua діють -10% знижки на:

 • кріплені та тихі вина до 1000 UAH,
 • ігристі вина до 2000 UAH,
 • міцний алкоголь до 10000 UAH *

* Вартість вказана за одну пляшку.

Щоб все спрацювало, потрібно авторизуватися на сайті і вказати вашу дату народження в кабінеті.

Зверніть увагу: знижка 10% діє єдиноразово протягом 5 днів до дня народження, в сам день народженя, а також в день після.

Friday Night Discount: нічна знижка

Місто засинає, прокидаються знижки у goodwine. Якщо вам теж не спиться, приходьте щоп'ятниці в goodwine на Мечникова з 22:00 по 24:00 та отримайте додаткові 10% знижки на:

 • кріплені та тихі вина до 1000 UAH,
 • ігристі вина до 2000 UAH,
 • міцний алкоголь до 10 000 UAH,

* вартість вказано за одну пляшку.

Зверніть увагу: Friday Night Discount не сумується з кейсами 5+1 та щомісячною акційною пропозицією на міцний алкоголь. Але Friday Night Discount сумується з вашою персональною знижкою згідно з програмою лояльності.

Знижки для клієнтів, які не є учасниками програми лояльності

Якщо ви ще не стали учасником нашої програми лояльності, радимо щось із цим зробити. А поки пропонуємо знижку на разову покупку вина та міцного алкоголю:

 • вартість покупки 50 000-100 000 UAH = 5% знижки,
 • вартість покупки від 100 000 UAH = 7% знижки.

Вказані знижки не сумуються з регулярними знижками та Friday Night Discount в магазині на Мечникова.

Вина, на які не розповсюджується знижка: Great Bodeaux та Great Burgundy Wines.

Зверніть увагу: оптова, персональна та нічна знижки не розповсюджується на натуральні вина, Великі вина Бордо та Бургундії.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!